top of page
  • Zdjęcie autoraIshtar

Czuję dziś tak cudowną energię

Zaktualizowano: 21 sie 2022

Mam nadzieję, że ten artykuł wprowadzi Cię w dobry nastrój.

Czuję dziś tak cudowną energię, czuję się jak nowy początek, podekscytowanie w powietrzu, może to tylko słoneczny dzień, może po prostu wyrównane planety, może po prostu zdałam sobie sprawę, że w końcu muszę iść do przodu, czując pozytywne wibracje, które wielu ludzi wysyła do mnie.

Poczucie energii, wdzięczność dla wielu ludzi, którzy tak bardzo mnie inspirują, bohaterów mojej podróży. Jak przebiegła dla mnie ta podróż, podróż do objęcia zmysłowego dotyku odrobiną duchowości. Kiedy po raz pierwszy zaczęłam masować, nigdy nie wiedziałem, co jest za rogiem. W wielu związkach partnerzy, oboje niedoświadczeni, nie umieją komunikować swoich najgłębszych potrzeb.To wszystko prowadzi do wyczerpania dotykiem, że cierpi dusza i ciało.

Dlaczego tak się dzieje? - Ponieważ nie mogła zrozumieć, , dlaczego intymność jest tak niespełniająca, dlaczego jest tak mało fizycznego dotyku, dlaczego kochanie ogranicza się tylko szybkim, niesatysfakcjonującym uwolnieniem, a nie głębokim połączeniem.

Wielu przechodzi po cichu przez straszne wewnętrzne kryzysy i cierpienia.


Intymność w moim życiu jest dla mnie bardzo ważna, przeczytałam wiele książek o poprawie relacji, aby pomagać innym. Krótko mówiąc, wróciłam do tego, co uważałam za coś, co kocham robić i to jest masaż. Oczywiście ścieżka nigdy nie jest gładka, kiedy zaczęłam reklamować, zacząłem mieć większą klientelę męską niż żeńską.Dowiedziawszy się więcej o różnych rodzajach masażu, natknęłam się na piękną książkę napisaną przez Michael Riedl, piękny wgląd w masaż lingam i yoni jako integralną część masażu zmysłowego z elementami zarówno tantrycznymi, jak i taoistycznymi.


To było takie ekscytujące i wyzwalające, gdy wniosłam to do mojego masażu, masaż lingamem zapewnia mężczyźnie świadomy, pełen miłości kontakt z własną męskością.


Chciałam to zaoferować, aby móc otworzyć bramę do połączenia z własnym ciałem, z własną seksualnością.

Jednym z elementów jest nagość, obejmując męską nagość, ogarniam własne nagie ciało. Chcąc przekroczyć barierę tego, jak powinno lub nie powinno wyglądać nagie ciało, proces ten jest naturalnym i szybkim sposobem na zaakceptowanie siebie i ostateczne uzdrowienie.

298 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page